Bert Alberts - directeur
Erkend hypotheek adviseur

bert.alberts@hyfass.nl
Telefoon vast en mobiel: 085-2030120

Ester Alberts - directeur
Schade-administratie en afwikkeling

ester.alberts@hyfass.nl

Jeroen Kurstjens – financieel adviseur
Erkend financieel adviseur

jeroen.kurstjens@hyfass.nl

Sandra van der Kwast – financieel adviseur
Erkend financieel adviseur

sandra.van.der.kwast@hyfass.nl

Helen Wolters - administratief medewerker
Relatie- en polisadministratie

helen.wolters@hyfass.nl

Rob van Laere – specialist verzekeringen
Adviseur zakelijke verzekeringen
rob.van.laere@hyfass.nl
Telefoon mobiel: 06-13784997

Hilke Alexiou - adviseur bankzaken
Jouw aanspreekpunt voor ons RegioBank agentschap

hilke.alexiou@hyfass.nl

Githa Aerts – administratief medewerker
Marketing en administratie / adviseur bankzaken

githa.aerts@hyfass.nl

Cindy Stevens - van Vegchel - adviseur bankzaken
Jouw aanspreekpunt voor ons RegioBank agentschap

cindy.stevens@hyfass.nl

Rianne Klabbers – administratief medewerker
Financiele administratie
rianne.klabbers@hyfass.nl