Heeft u een vraag?

Stel hem hier

Kunnen wij u helpen?

Wij zijn bereikbaar via:

  • 0485-343700
  • info@hyfass.nl
Wilt u liever dat wij bellen?

Of stel hieronder uw vraag:

Bert Alberts - directeur
Erkend hypotheek adviseur

bert.alberts@hyfass.nl
Telefoon vast en mobiel: 085-2030120

Ester Alberts - directeur
Schade-administratie en afwikkeling

ester.alberts@hyfass.nl

Theo Kessels – financieel adviseur
Erkend financieel adviseur
theo.kessels@hyfass.nl

Jacqueline Koks – hoofd binnendienst
Commercieel medewerker binnendienst

jacqueline.koks@hyfass.nl

Helen Wolters - administratief medewerker
Relatie- en polisadministratie

helen.wolters@hyfass.nl

Hilke Alexiou - adviseur bankzaken
Uw aanspreekpunt voor ons RegioBank agentschap

hilke.alexiou@hyfass.nl

Jeroen Kurstjens – financieel adviseur
Erkend financieel adviseur

jeroen.kurstjens@hyfass.nl

Githa Laemers – administratief medewerker
Marketing en administratie / adviseur bankzaken

githa.laemers@hyfass.nl

Rob van Laere – specialist verzekeringen
Adviseur zakelijke verzekeringen
rob.van.laere@hyfass.nl
Telefoon mobiel: 06-13784997

Sandra van der Kwast – financieel adviseur
Erkend financieel adviseur

sandra.van.der.kwast@hyfass.nl

 

Rianne Klabbers – administratief medewerker
Financiele administratie
rianne.klabbers@hyfass.nl