Heeft u een vraag?

Stel hem hier

Kunnen wij u helpen?

Wij zijn bereikbaar via:

  • 0485-343700
  • info@hyfass.nl
Wilt u liever dat wij bellen?

Of stel hieronder uw vraag:

Bert Alberts - directeur
Erkend hypotheek adviseur

bert.alberts@hyfass.nl
Mobiele telefoon: 06-54668525

Ester Alberts - directeur
Schade-administratie en afwikkeling

ester.alberts@hyfass.nl

Theo Kessels – financieel adviseur
Allround financieel adviseur
theo.kessels@hyfass.nl

Jacqueline Koks – hoofd binnendienst
Commercieel medewerker binnendienst

jacqueline.koks@hyfass.nl

Helen Wolters - medewerker polisadministratie
Relatie- en polisadministratie

helen.wolters@hyfass.nl

Hilke Alexiou - adviseur bankzaken
Uw aanspreekpunt voor ons RegioBank agentschap

hilke.alexiou@hyfass.nl

Jeroen Kurstjens – financieel adviseur
Erkend financieel adviseur

e-mail: jeroen.kurstjens@hyfass.nl

Githa Laemers – administratief medewerker
Marketing en administratie

githa.laemers@hyfass.nl

 
 

Rob van Laere – specialist verzekeringen
Adviseur zakelijke verzekeringen
rob.van.laere@hyfass.nl
Mobiele telefoon: 06-13784997

Sandra van der Kwast - medewerker polisadministratie
Relatie- en polisadministratie
sandra.van.der.kwast@hyfass.nl